Ettevõttest

Friendsland OÜ on 1999 aastal asutatud põllukultuuride- ja seakasvatusega tegelev ettevõte Tartumaal Peipsiääre vallas Alatskivil.
Põhiliselt kasvatame teravilja, lisaks kaunvilju ning õlitaimi. Farmis kasvatame nuumikuid.
Kuulume järgmistesse organisatsioonidesse:

Tegevusalad

Põllukultuuride kasvatus

Kasvatame põhiliselt teravilja, lisaks õlitaimi ja kaunvilju. Haritavat põllumaad 1200 ha

Põllumaade ost ja rendile võtmine

Ostame ja võtame rendile põllumaad Alatskivi, Kolkja, Varnja piirkonnas

Seakasvatus

Kasvatame nuumsigu. Alatskivil Kasumetsa farmis on 3600 nuumikukohta

Projektid

 Kasumetsa farmi bioohutusmeetmete tõhustamine
2015
Desovahendid, piirdeaia kindlustamine, farmi rekonstrueerimine

 Teraviljakuivati

2016
Investeeringud põllumajandusettevõtte tulemuslikkuse parandamisse

Loomade heaolu

2016
Tegevused loomade heaolu parandamiseks
 


Maaparandus

2017
Põllu-ja metsamajandustaristu arendamine ja korrashoid


Kontakt

Üldkontakt

Friendsland OÜ
Päiksi tee 4, Alatskivi
Peipsiääre vald
60201 Tartumaa
+372 745 3818
friendsland@friendsland.ee
Reg nr 10566197
Töökoda
Latitude 58° 36' 1.110"
Longitude 27° 7' 27.118"
Kasumetsa seafarm
Latitude 58° 35' 28.949"
Longitude 27° 8' 32.286"
Varnja seafarm
Latitude 58° 29' 39.472"
Longitude 27° 12' 50.050"

Põlluharimine ja masinatööd


Toivo Kont

Agronoom
+372 524 8670
toivo.kont@friendsland.ee

Lars Christensen
+372 514 1642

lars.christensen@friendsland.ee

Seakasvatus


Rodion Somelar

Seafarmi juhataja
+372 512 0735
rodion.somelar@friendsland.ee

haldus


Anneli Olep

Pearaamatupidaja
+372 510 8638
anneli.olep@woodwell.ee

Jaan Soieva
Tegevjuht/Juhatuse liige
+372 523 8091
jaan.soieva@friendsland.ee

Woodwell Grupp


Metsamajandus
Metsamaterjali kokkuost
Raieõiguse ja metsakinnistute ost

Saematerjali tootmine
Saematerjali müük

Põllukultuuride kasvatus
Põllukultuuride müük
Seakasvatus