Ettevõttest

Oleme metsamajandamise ja metsamaterjali varumisega tegelev ettevõte.

Metsa ülestöötamisel ja varumisel on meie partneriteks usaldusväärsed ettevõtted, kes järgivad head tava ja hoolivad keskkonnast.

Oleme Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu liige


Tegevusalad

Metsamajandamine

Jälgime metsade seisundit, teostame vajalikke hooldus- ja raietöid ning hoolitseme metsade taastamise eest

Metsamaterjali kokkuost

Ostame kogu sortimendi ulatuses ümarmaterjali

Raieõiguse ja metsakinnistute ost

Ostame nii kasvava metsa raieõigust kui metsakinnistuid

Kontakt

Üldkontakt

Woodwell AS
Narva mnt 84-12c
51008 Tartu
+372 738 1416
+372 5554 4963
woodwell@woodwell.ee
Reg nr 10151987

metsandus

METSANDUSJUHT

Urmas Saetalu
+372 505 2992
urmas.saetalu@woodwell.ee

metsameister

Priit Nilson
+372 510 6908
priit.nilson@woodwell.ee

METSAmeister

Raivo Saar
+372 513 5670
raivo.saar@woodwell.ee

ostu-müügi sekretär

Kairit Lillemets
+372 5554 4963
kairit.lillemets@woodwell.ee

HALDUS

Tehnikajuht

Taivo Ader
+372 521 4030
taivo.ader@woodwell.ee

PEARAAMATUPIDAJA

Anneli Olep
+372 510 8638
anneli.olep@woodwell.ee

juhatuse esimees

Tiit Nilson
tiit.nilson@woodwell.ee

tegevjuht/juhatuse liige

Erika Ilisson
erika.ilisson@woodwell.ee

Woodwell Grupp

Metsamajandus
Metsamaterjali kokkuost
Raieõiguse ja metsakinnistute ost
Saematerjali tootmine
Saematerjali müük
Põllukultuuride kasvatus
Põllukultuuride müük
Seakasvatus